درباره ما

شرکت آرتین هوشمند، از سال ۱۳۹۳ با هدف بهینه سازی و هوشمند سازی در زمینه های مختلف مصرف انرژی از مشاوره تا اجرا پا به عرصه ی صنعت کشور نهاد.

این شرکت با بهره گیری از دانش عملی و فنی متخصصان کارآمد خود،  قادر به ارائه طیف گسترده ای از محصولات هوشمند سازی ساختمان می‌باشد. با استفاده از این سیستم‌ها، نه تنها می‌توان مدیریت مصرف انرژی را انجام داد، بلکه می‌توان رفاه، آسایش و امنیت بیشتر را شاهد بود.

در این خصوص، شرکت موفق شده است تا با کسب مدارک معتبر بین‌المللی پروتکل‌های خانه هوشمند KNX و Z-Wave ، علاوه بر بهبود کیفیت ارائه و اجرا، با تدریس مباحث مختلف در زمینه هوشمند‌سازی در مراکز معتبر “آموزش فنی و حرفه‌ای فارس” و “مـرکـز آمـوزش آزاد و تخـصصی دانشـگاه شیـراز”، گامی بلند در جهت ارتقا سطح علمی این حوزه بردارد.

شرکت آرتین هوشمند جهت دستیابی به تمامیت اهداف هوشمند‌سازی در حوزه‌های گوناگون، علاوه بر هوشمند‌سازی ساختمان، اقدام به ارائه طیف وسیعی از انواع سیستم‌های اتوماسیون خانگی نظیر اسپیکرهای متحرک سقفی، تلویزیون‌های متحرک سقفی، ماژول‌های رقص نور هماهنگ با صدا، نمای متحرک و سیستم‌های آبیـاری هوشمند نموده است. همچنین، کسب عناوین مختلف ثبـت اختـراع در زمینه‌های اتوماسیـون کشاورزی، صنعتی و پزشکی، گامی دیگر در جهت پیشرفت فناوری این شرکت می‌باشد.

در نهایت، به ضرورت بهینه سازی مصرف انرژی، برآن شدیم تا در راستای این هدف و
الا، پیش قدم باشیم.